Hakkımızda

kuzeylogoFirmamız Hüseyin ÖZTÜRK tarafından hırdavat ve yapıştırma malzemeleri sektöründe Ankara’da 2011 yılında KUZEY TOPTAN HIRDAVAT ünvanıyla kurulmuştur.

Firmamız geniş ve uzman kadrosuyla sürekli kendini yenileyerek satış,satış sonrası hizmeti ve hızlı güvenilir servisleriyle hırdavat malzemelerine ulaşabileceği bir hizmet vermektedir.

KUZEY TOPTAN HIRDAVAT kurulduğu günden bu güne kadar, kaliteli ve hızlı hizmet,uygun fiyat ve güler yüz politikasıyla pazarlama sistemini müşterilerine sunmuştur.

Amacımız hırdavat,yapıştırma malzemeleri ve bir çok ürünleriyle standartın üzerine çıkarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmektir.

Saygılarımızla.

Vizyon

Kuzey Toptan Hırdavat , geniş dağıtım ağıyla yüklenicisi olduğu dünya markalarını ve üretimini yaptığı NORTHFIX markasıyla, ülkemizdeki hırdavat sektörünün lideri olmayı hedefler.

Misyon

Firmamız yüklenicisi olduğu dünya markalarını ve üretimini yaptığı NORTHFIX markasıyla, ülkemizde hırdavat sektöründe sürekli güncel kalarak kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet verebiliyor olmaktan gurur duymaktadır.